• Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •  +389 2 3125001
Контакт слика

МИСТ ЕНЕРЏИ

Контакт информации

Адреса:

  • ул. "Кочо Рацин" бр. 33
  • 1000, Скопје
  • Македонија
Е-пошта:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон:

  • +389 2 3125001
  • +389 2 3125001

Останати информации:

Ние секогаш настојувавме да обезбедиме релевантни, точни и добро организирани информации за нашите клиенти. Ве молиме, доколку имате прашања или потреба од додатни информации, без двоумење да не контактирате преку формата за контакт подолу.